3.ročník Zimného (bežkárskeho) behu PARTNEROV V NÁDEJI

Služba pre oslavu Božieho diela a podpora misie v jazykovej komunite OMBA v Keni môže mať rôznu podobu, a takou netradičnou podobou takejto služby bol aj 3. ročník Zimného (bežkárskeho) behu Partnerov v nádeji, ktorý sa uskutočnil 28.1.2018 v Mestskom parku v Banskej Bystrici.

Už po tretíkrát sa cca 50 malých aj veľkých podporovateľov tejto služby stretlo na bežkárskom okruhu v Mestskom parku. Spoločne sa podarilo odbehnúť 170 kilometrov a keďže každý odbehnutý kilometer bol sponzorovaný sumou 2 eurá, pre potreby projektu OMBA sa spolu s dobrovoľným štartovným podarilo získať 520 eur.

Aj napriek ťažším technickým podmienkam, keď nám sneh mizol doslova pred očami… sme mohli zažiť popoludnie plné zábavy a radosti z pohybu na snehu v lone prírody. Ďakujeme všetkým bratom, ktorí pomohli zabezpečiť dobrú kvalitu trate a sestrám za pripravené občerstvenie. Veľké „ĎAKUJEM“ však patrí nášmu Bohu, za vypočuté modlitby a požehnanie, ktoré sme počas celej akcie mohli zažívať. Veríme, že požehnaním z tejto služby budú môcť byť obdarení aj ľudia v ďalekej Keni.